Знижки до 70% в розділі РОЗПРОДАЖ

Про нас

це найкращі збори колекцій дизайнерів зі світу Високої Моди
Juliette Lingerie вже 20 років підкреслює жіночу красу

Компанія Juliette Lingerie заснована у 1997 році. Власники – сімейна пара, яка вже 20 років робить українок ще привабливішими. Як їм це вдається? За допомогою ексклюзивного брендового пляжного одягу.

У магазинах Juliette Lingerie представлені колекції всесвітньо відомих будинків моди – ARMANI, MARYAN MEHLHORN, GOTTEX та молодих, але неймовірно перспективних, неординарних та амбітних – Seafolly, Michael Kors, VOILE BLANCHE. Компанія Juliette Lingerie – офіційний представник 25 європейських, американських та австралійських брендів в Україні.

Juliette Lingerie у Харкові, Києві та Львові

Купити модний купальник, туніку або пляжний аксесуар, Ви можете в одному із трьох магазинів Juliette: у Харкові – пр. Науки 19, у Києві – вул. Антоновича 74, у Львові – вул. Саксаганського 14. У кожному з 3 мультибрендових магазинів представлені новинки пляжної колекції та товари з минулих сезонів за спеціальними цінами.

Саме для Вас наші стилісти підбирають найкращі моделі на показах тижня моди у Мілані та Парижі. Остання з них – SALON INTERNATIONAL DE LA LIGERIE – PARIS. Кожен клієнт для нас ексклюзивний, тому ми просто не можемо собі дозволити, щоб він виглядав інакше, ніж розкішно, сексуально та ефектно на курортному відпочинку чи рідному місті.

Наша команда
Ми відповімо на всі запитання та допоможемо зробити правильний вибір, щоб Ваша покупка надалі приносила лише задоволення!

Ефектний та розкішний брендовий одяг для кращих

Кожен візит до магазину стилісти перетворять на свято. Ви точно підберете собі купальник і туніку, які підкреслять переваги фігури та перетворять Вас на королеву розкішних курортів ОАЕ, Мальдів, Барбадосу та Майамі. Оригінальний дизайн кожної моделі привертає увагу не до купальника, а підкреслює Вашу індивідуальність та неповторність у цьому купальнику. Талановиті кутюр'є продумують дизайн кожної моделі так, щоб він приховував недоліки і підкреслював переваги жіночої фігури, щоб від них просто неможливо було відвести погляд.

У компанії працює 20 працівників. Ми не женемося за кількістю, а цінуємо якість. Регулярно вкладаємо кошти у розвиток та навчання персоналу, щоб клієнтам завжди було комфортно та приємно приходити до нас знову. Ми прагнемо не продати, а зробити Вас трохи щасливішим і побачити на обличчі щиру радість, посмішку та задоволення від покупки.

А тепер і в інтернет-магазині Juliette Lingerie…

Спеціально для Вас у 2017 році відкрито інтернет-магазин Juliette Lingerie. Тут Ви ознайомитеся з моделями суцільних та роздільних купальників, тунік та пляжних суконь, спортивним одягом та взуттям. Визначитись з розміром та підібрати ту модель, яка сяде ідеально по фігурі, допоможуть стилісти. Телефонуйте та ставте запитання! Купуйте брендовий купальник, пляжний одяг та підтверджуйте імідж – ікони стилю!